מוסקט טיולי בוטיק – קלוז אפ


 

ב"מוסקט – טיולי בוטיק" נחשוף אתכם לעולמות בלתי מוכרים. הצוות המקצועי שלנו מתכנן טיולים בתפירה אישית וחופשות חלומיות ביעדים אקזוטיים, המותאמים בדיוק להרכב המטיילים, לתחומי העניין שלהם ולאופיים. זהו מסע תרבותי גיאוגרפי. אנו נבחר עבורכם מלונות בוטיק וסדנאות מעניינות, סיורי אוכל וביקורים באתרים ייחודיים, מלווים במדריך ובנהג. הטיולים מתאימים לזוגות המעוניינים ברומנטיקה מסוג אחר, למשפחה בהיקף אינטימי, לקבוצות סגורות ולכל מי שהחליט שגם לו מגיע לטעום את טעם החיים הטובים.

הפילוסופיה שלנו היא של בוטיק קטן – מלונות מיוחדים, מסעדות שף ומקומות שמקומיים ממליצים עליהן, אטרקציות ייחודיות ומסלולים שנפרדים מהמיינסטרים לשלום.

החברה הוקמה בשנת 2006 ע"י נעמה בריל שניר, בחברה צוות מקצועי שמתכנן ומוציא לפועל טיולים בתפירה אישית ללקוחות המעוניינים בטיולים מוקפדים לנוסע העצמאי ולקבוצות סגורות.

אנשי הקשר שלנו בחו"ל והמשרדים המקומיים הם בעלי תודעת שירות מעולה ורמת אמינות ומקצועיות ראויות לשבח בכל אחד מהיעדים בהם אנו פעילים.

היתרון שלכם ושלנו:

הזמן שלכם יקר… אנחנו עושים את כל העבודה עבורכם, מתכננים את הטיול, מזמינים את השירותים השונים ודואגים לכל הפרטים הקטנים והגדולים, כך שכל שנותר לכם לעשות זה לארוז את המזוודות וליהנות מחוויית טיול מושלמת לכם ולאנשים שאתם אוהבים.
שקט אתם יכולים לישון טוב בלילה כשאנחנו דואגים להכל… בנוסף, אנו נעמיד לרשותכם אנשי קשר זמינים בארץ ובחו"ל לאורך הטיול…
ידע… הכרות מעמיקה עם השטח, סיורי אינספקשיין וקשרים עם המקומיים באים לידיי ביטוי בהרכבת מסלולי טיול מנצחים ובחירת המרכיבים השונים.
ניסיון… אנו בעלי ניסיון מצטבר של למעלה מ-15 שנה בתחום הטיולים הגאוגרפים, טיולים בתפירה אישית, ואופרציה של טיולים.
קשרים בכל אחד מהיעדים בהם אנו פעילים בחרנו עבורכם את הספקים הטובים ביותר, השומרים על איכויות ביצוע שעומדות בקנה אחד עם הקפדנות שלנו ושל לקוחותינו
דיוק כל מסלול עובר בדיקה קפדנית והתאמה, כל יום ויום נבדקים על מנת להגיע לרמת ליטוש גבוהה…
רמת הביצוע בגלל התכנון הקפדני ובחירת נותני השירותים הטובים ביותר בכל מקום, רמת הביצוע של הטיולים היא גבוהה ביותר ביחס למדינת היעד.
שירות קשוב… אנחנו כאן בשבילכם בתהליך התכנון ולאורך כל הטיול.
החוויה חווית טיול מרגשת ומוקפדת שתנצרו בלבכם.


לפרטים ומידע נוסף על טיולים בתפירה אישית מלאו את הטופס המצורף
הנני מאשר/ת קבלת דיוור

תוכן